کاربر گرامی، خرید و ثبت سفارش از گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین یا ورود به پروفایل شخصی و یا هر موضوعی که به استفاده از وب سایت گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین مرتبط باشد، در هر زمان به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین این مجموعه تلقی می شود.

شرایط عمومی:

تمامی قوانین، اصول و رویه های جاری در گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و بر مبنای آیین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

هرگونه سوء استفاده از نام وب سایت “گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین” و خدمات مرتبط با آن ممنوع بوده و مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

تعاریف و توضیحات:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین اقدام نماید.

نحوه ارتباط با مشتریان محترم:

تنها مرجع رسمی گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین وب سایت www.atiyehnovin.com است.

 

زمانی که شما سفارش و خرید خود را ثبت می کنید و یا انتقاد و پیشنهاد خود را مطرح می کنید، گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین بصورت الکترونیکی به شما پاسخ می دهد.

 

حسب این موضوع جهت اطلاع رسانی از محصولات و رویدادهای جدید، گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال خواهد کرد و یا ممکن است از طریق پیام کوتاه (SMS) به شماره همراه شما که قبلا در وب سایت ثبت شده است پیامک ارسال کند.

 

در نظر داشته باشید شماره ۵۰۰۰۱۰۴۰۲ و ۳۰۰۰۵۰۵ تنها شماره هایی هستند که گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین از طریق آن برای مشتریان محترم پیامک ارسال می کند، برای ارتباط با گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین می توانید از طریق ایمیل [email protected] و یا شماره ثابت ۰۲۱۷۷۶۸۹۳۰۷ با ما در ارتباط باشید.

حریم شخصی کاربر و توصیه هایی در این مورد:

با توجه به این که کلیه اطلاعات در پنل کاربری، قابل ویرایش و تغییر است کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. گفتنی ست در صورت رعایت نکردن این موارد، گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

سایر توضیحات:

گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت هایی که لینک آن ها در این صفحه نمایش داده می شود، ندارد. با توجه به این که این سایت‏ها از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی خارج از گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین اداره می‌شوند، گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین ضمانتی درباره محتوای این سایت ها نخواهد داشت.

ارسال نظرات، نقد، تجربیات:

لطفاً مقررات زیر را برای ارسال نظرات مطالعه فرمایید.

 

استفاده از کلمات نامناسب و غیر اخلاقی، درج پیام ها یا لینک های تبلیغاتی و یا اطلاعات شخصی از قبیل شماره تلفن و… در بخش های مربوط به نظر کاربران ممنوع است و در صورت درج، نمایش داده نخواهد شد. افزون بر این گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین هیچ گونه مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی نظرهای ثبت شده ندارد.

 

مقررات ثبت و ارسال سفارشات:

امکان ثبت سفارش در گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین در تمام ایام هفته و۲۴ ساعته در میسر خواهد بود و کلیه سفارشات در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و ارسال خواهند شد.

 

کلیه ازلاع رسانی سفارشات از طریق ایمیل و تلفن یا تلگرام به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید و گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین نهایت دقت را دارد تا تمام سفارشات ثبت شده ارسال و تحویل مشتریان محترم قرار گیرد اما در صورتی که بعد از ثبت سفارش و یا پرداخت وجه، موجودی کالا به اتمام برسد، گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین حق لغو کردن آن و استرداد وجه سفارش به کاربر را دارد و این موضوع بدون اطلاع قبلی برای گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین محفوظ خواهد بود، در اینصورت مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند که در غیر اینصورت برای لغو سفارش مبلغ آن حداکثر ظرف مدت بیست و چهار ساعت فقط به شماره حسابی که با آن خرید شده بود واریز خواهد شد.

 

برای سفارشاتی که تحویل گیرنده شخص دیگری است و یا بصورت هدیه می باشد و مبلغ سفارش قبلاً پرداخت شده است، لازم است تحویل گیرنده کارت شناسایی همراه داشته باشد. همچنین در صورت اطلاعات ناقص و اشتباه سفارش قابل پیگری نخواهد بود.

 

ضمناً پس از ثبت سفارش امکان هیچ گونه تغییری در اطلاعات آن برای کاربر وجود ندارد و در غیر اینصورت آن سفارش کنسل و مشتری باید سفارش جدید ثبت نماید.

مقررات مهلت ارجاع کالا ظرف مدت ده روز:

کلیه محصولات وب سایت گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین از رویه هفت روزه ارجاع کالا شامل خواهند شد لذا برای آن باید موارد زیر توسط مشتریان محترم رعایت شود:

 

۱.پلمپ بسته کالا ( سلفون ، جعبه و یا شکل اولیه ) تغییر نکرده باشد.

۲.محتویات داخل کالا پاره یا شکسته نشده باشد.

۳.بعد از ارجاع کالا و تایید کارشناسان گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین از سالم بودن کالا مبلغ فاکتورعیناً ظرف مدت بیست و چهار ساعت کاری به کارت خریدار واریز خواهد شد.

۴.در صورتی که محصول خریداری شده معیوب باشد، پس از تایید کارشناسان گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین به تامین کننده و یا تولید کننده مرجوع خواهد شد و گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین صرفاً هزینه کالا را حداکثر یک هفته بعد به حساب خریدار واریز می کند.

 

دفاتر گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین:

 

گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین در هیچ جای ایران نمایندگی و فروشگاه ندارد و تمام سفارشات فقط از طریق وب سایت گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین به آدرس الکترونیکی www.atiyehnovin.com است.

 

توجه: هر گونه تغییر در قوانین و مقررات یاد شده از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. این قوانین و مقررات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

 

ت‏ها از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی خارج از گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین اداره می‌شوند، گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین ضمانتی درباره محتوای این سایت ها نخواهد داشت.