گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین، سفارش‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد از طریق وبسایت اطلاع رسانی شده و هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

روش‌های ارسال:

ارسال کالا در تهران توسط سیستم اختصاصی توزیع پیک گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین انجام خواهد گرفت.

برای سفارش‌های خارج از تهران،‌ سفارش‌ها تحویل باربری شده و مشتری محموله را شخصا از دفتر باربری دریافت می‌کند.

هزینه‌های ارسال:

هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی توسط پیک گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین در محدوده تهران و خارج از تهران بر عهده مشتری می‌باشد.

برای سفارش‌های خارج از تهران، محصول مورد نظر بصورت رایگان تحویل باربری تهران می‌شود. هزینه‌های ارسال از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می‌دهد.

مدت زمان دریافت مرسولات:

در تهران می‌توانید ظرف مدت کمتر از یک روز کاری سفارش خود را توسط پیک گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین دریافت نمایید.

در خارج از تهران این مدت بین یک الی سه روز کاری،‌ بسته به مسافت شهر مورد نظر تا تهران متغیر خواهد بود.

پیگیری وضعیت سفارش:

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط گروه دکوراسیون داخلی آتیه نوین ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین ۴۸ ساعت کاری زمان خواهد برد.

کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه های معمول هستند.